آمار بیقراران
در اینجا کاملترین مرجع خطاهای مودم را نوشته ام توجه شما را بدان جلب می کنم.

600 . اگر  سيستم در حال شماره گيري باشد و دوباره شماره گيري نماييد اين خطا نمايش داده مي شود .
601 . راه انداز Port بي اعتبار مي باشد .

602 . Port هم اكنون باز مي باشد براي بسته شدن آن بايد كامپيوتر را مجددا راه اندازي نمود.

603 . بافر شماره گيري بيش از حد كوچك است .

604 . اطلاعات نادرستي مشخص شده است . بعلت طویل بودن مطلب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید تا همه موارد را ببینید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط برزگر در جمعه ۱۶ آذر۱۳۸۶ و ساعت |
دوشنبه، 12 آذر، 1386

بحرانهای طبیعی: با توجه به وقوع زمین لرزه های اخیر منطقه شمالغرب کشور و ایجاد رعب و وحشت در ساکنان شهر تبریز و حومه، و در پی نشر شایعاتی در این زمینه جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران لازم می داند موارد زیر را اعلام نماید.

 

 

گسل شمال تبریز به طول تقریبی 150-200 کیلومتر از منطقه میشو آغاز و به سمت شهر تبریز و بستان آباد امتداد می یابد. زمین لرزه های تاریخی بسیاری به این گسل نسبت داده می شود که آخرین زمین لرزه ثبت شده در سال 1780 در شهر تبریز بوده است. از این رو خطر وقوع زمین لرزه طی سالهای گذشته نیز این منطقه را تهدید میکرده و خواهد کرد.


برچسب‌ها: گسل تبریز
ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط برزگر در سه شنبه ۱۳ آذر۱۳۸۶ و ساعت |
 

زمين لرزه 244 هجري قمري

نخستين زمين لرزه شديد تبريز که در تاريخها و نوشته هاي ديگر، يادي از آن رفته است، زمين لرزه سال 244 هجري قمري (برابر با سال 858 ميلادي)است. در اين روزگار هنوز تبريز شهرکي بيش نبود و در شمارش شهرهاي آذربايگان در آخرين پايه پس از شهرهاي : اردبيل، بردعه، ورثان، سراو، برزند و مرند قرار مي گرفت.

کهنترين آگاهي که از اين زمينلرزه در دست داريم، نوشته حمدالله مستوفي قزويني در کتاب نزهت القلوب (تأليف 740 ه.ق.) است که مي نويسد:

" در سنه اربع و اربعين و مأتين به عهد متوکل خليفه عباسي به زلزله خراب شد، خليفه آن را به حال عمارت آورد".

زمين لرزه 434 ه.ق.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط برزگر در سه شنبه ۱۳ آذر۱۳۸۶ و ساعت |
+ نوشته شده توسط برزگر در سه شنبه ۱۳ آذر۱۳۸۶ و ساعت |
امروز صبح زود زلزله براي سومين بار آمد و از خواب نازبيدارتان كرد شاهد صداهاي انفجاري مانند در سطح شهر بودين كه با توجه به زلزله شب قبل كه در سرماي شديد بعضي ها شب را در خيابانها به صبح رسانده بودند ، بسيار درد ناك بود . از بعد از ظهر هم بر سر كلاس درس حاضر بودين كه زلزله چهارم آمد و صداي مهيب و تكان مدرسه شما را از كلاس درس بيگانه ساخت و آنقدر ترس و دلهره و اضطراب داشتين كه بلاخره ساعت2 عصر مدرسه را به تعطيلي كشانديد و ضمنا از تمرين هايي كه در 8 آذر و در مانور فرضي زلزله ياد گرفته بودين هيچ اثري نبود و گويي همه را به يكباره فراموش كردين هم شما و هم ما معلمان والبته جاي تعجب نيست چراكه به مدارس فرسوده اطميناني نيست و گرنه در منزل خودمان هيچ وقت اين كار را انجام نمي داديم .
+ نوشته شده توسط برزگر در یکشنبه ۱۱ آذر۱۳۸۶ و ساعت |